Bize Ulaşın +90 (212) 886 69 70  
Kurumsal Bilgi

 

Fermuar ,Tekstil ve Aksesuar faaliyetlerine ilk kez 1986 yıllında başlamış olup,1994 yılında beylikdüzündeki fabrikasında ilk fermuar imalatını gerçekleştirmiştir.

 

1996 yıllında Hadımköyde kurduğu 10.000 metrekarelik fabrika binasında fermuar üretimini devam ettirmişir. .2005 yılına gelindiğinde ise  kapasite artırımı için gereken ortamı sağlamak üzere kurduğu ikinci fabrika binasıyla 15.000 metrekare kapalı alna ulaşarak üretimini güçlendirmiştir. 

 

250 kişilik profesyonel ve tecrübeli kadrosu, müşteri memnuniyeti için yarışan, yenilikçi, proje üretebilen, eğitimli ve eğitilmeyi seven, takım ruhuna uygun çalışmayı hedef edinmiş kişilerden oluşmuştur. 

 

Fermuar siparişlerini müşterilerimizin yerine başından sonuna kadar takip edebilen planlama kadromuz sizlere aksesuar sıkıntısı yaşatmamayı hedef almıştır. 

 

Sonsuz renk kapasiteli şerit boyahane departmanımızda renkleriniz en hassas şekilde onaylanıp, renk haslıkları testlerinde geçirilerek sizlere ulaştırılır. EMR bünyesindeki 750  renk kapasiteli EMR renk kartelası, sektördeki en fazla renge sahip renk kartelası olması nedeniyle  EMR’yi diğer firmalardan ayırmaktadır.  

 

Elcik tasarım ve çizimlerinde çalışan profesyonel kadromuz , elcik ve aksesuarlarınızı üç boyutlu programlarda çizmekte ve bünyemizdeki CNC pantoğraflarda kalıplarını yapabilmektedir.  

EMR Fermuar naylon şeritlerini kendi bünyesinde dokuyup dikebilecek teknoloji de sahiptir. Araştırıcı ve geliştirici bir kadroyla çalışan EMR Fermuar anti bakteriyel fermuar ile su itici fermuarı da yapabildiği ürünleri arasına katmıştır. 

 

Metal Fermuar parkurunda Amerikan Teknolojisi, dokuma parkurunda İsviçre teknolojisi, kürsör boyamada alman teknolojisi kullanan Emr Fermuar yatırımlara ve eğitime verdiği önemle kaliteyi en üst seviyeye çıkarmıştır. Bünyemizde kullanılan kimyasal hammaddeler, dünyaca kabul görmüş firmalardan titizlikle seçilmiştir. 

 

Ürün parkuruna hergeçen gün yeni ürünler katmayı hedef haline gelen EMR , son yıllarda yaptığı yatırımlarla metal fermuar hattına T/2, T/4 Timsah, T/4 ve T/5 extrem (Y diş), T/4,T/5,T/7 Elite ( tek tek diş ) fermuarları eklemiştir. EMR , Naylon  Botluk fermuarlarını revize ederek ayakkabı sektöründe kalitesiyle ve sunumuyla haklı bir  yer edinirken yine naylon hattına NO.4 gizli fermuar parkurunu da eklemenin heyecanını yaşamaktadır.

 

Siparişleriniz, EMR kalite kontrol ve paketleme bölümünde barkot etiketleme sistemiyle paketlemektedir. 

 

Emr Fermuar hedeflerine ulaşabilmek için , sahip olduğu sistem belgesini 2010 yıllında  ISO 9001:2008  kalite yönetim  sistemiyle yenilemiş,  CLASS 1 sınıfında OEKO-TEX standart 100 belgesinin yanı sıra GOST-R ( Rusya standartlarına uygunluk sertikası) ve Rusya hijyen standartlarına uygunluk sertifikasına sahip olarak kalitesini kanıtlamıştır. 

 

Kalite laboratuarımızda siparişleriniz TSE 11516 fermuar standardı baz alınarak mukavemet testlerine tabii tutulmaktadır. Ayrıca yıkama sürtme, solma haslık testlerinin yanı sıra kürsör boya dayanıklılık testleri de bünyemizde yapılmaktadır. 

 

Çevreye dost olmak anlayışından yolla çıkılarak oluşturulan arıtma kompleksiyle çevreye ve insan sağlığına saygı ve çocuk işçi çalıştırmamak ilke olarak benimsenmiştir. 

 

Bu inanç ve siz müşterilerimizin EMR’ye duyduğu güvenle yeni web sayfamızı  sizlere sunmaktan gurur duyarız.

EMR FERMUAR - DÜĞME

 

                  

 

       

Diğer Resimler